Webinarium

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie Oddział w Olecku zaprasza wszystkich chętnych na organizowane webinarium pt. ,,Produkcja i sprzedaż żywności w ramach rolniczego handlu detalicznego”.

Webinarium odbędzie się zdalnie, przez internet.

Termin realizacji: 23 września 2020 r., godz. 10:00.

Celem szkolenia jest poznanie:

ü  procedur rejestracji, zasad produkcji i sprzedaży rolniczych produktówżywnościowych z zachowaniem wymogów sanitarno-epidemiologicznych oraz weterynaryjnych,

ü  prawno-podatkowych uwarunkowań sprzedaży żywności przez rolników w ramach RHD w świetle prawa podatkowego,

ü  możliwości finansowania pozarolniczej działalności gospodarczej i inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój w ramach PROW 2014-2020,

ü  dobrych przykładów działalności pozarolniczej na obszarach wiejskich stosowanych w ramach RHD  w praktyce.

Do udziału w webinarium zapraszamy przede wszystkim rolników, domowników rolników, mieszkańców obszarów wiejskich, doradców rolniczych, przedstawicieli samorządów lokalnych i organizacji pozarolniczych.

Organizator:  Maria Kapuścińska, Specjalista Sekcji Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki. Telefon: 665 892 311, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zapraszamy do wcześniejszej rejestracji iwypełnienia formularza rejestracyjnego  z wykorzystaniem podanego linku rejestracyjnego:

https://forms.gle/gsZfoHVuc6dFw24x5

 

Podczas rejestracji podają Państwo adres e-mail na, który będzie wysłany link by móc uczestniczyć w wyżej wymienionym szkoleniu.

 

Pliki do pobrania:
Download this file (Program webinarium.docx)Program webinarium.docx[ ]20 kB