• Default mode
  • High Contrast
  • Aa Aa Aa
  • A - A A +

 (52) 33 01 832  lgdswiecie@op.pl

Logo
  • Start
  • Aktualności
  • O Nas
  • Nasze działania
    • Realizacja LSR
    • Funkcjonowanie LGD
    • Projekty współpracy
    • Inne projekty
  • Nabory
    • Aktualne nabory
    • Zakończone nabory
    • Protokoły z posiedzenia rady
LGD
  • Start
  • Aktualności
  • O Nas
  • Nasze działania
    • Realizacja LSR
    • Funkcjonowanie LGD
    • Projekty współpracy
    • Inne projekty
  • Nabory
    • Aktualne nabory
    • Zakończone nabory
    • Protokoły z posiedzenia rady
LGD

Wyjazd studyjny - miejsca przyjazne rowerzystom

  • Drukuj
Szczegóły
Opublikowano: 02 październik 2019
Utworzono: 02 październik 2019
Odsłony: 407

Wyjazd Studyjny

23 września 2019

W dniach 17-20 września 2019 r. delegacja 15 osobowa odwiedziła Suwalszczyznę. Przedstawiciele samorządów oraz branży turystycznej zapoznawali się z infrastrukturą i poznawali dobre praktyki związane z obsługą turystyczną na szlaku Green Velo. Spotkania odbyły się z osobami zaangażowanymi w tworzenie Green Velo i przede wszystkim związanymi z obsługą ruchu turystycznego (agroturystyka, restauracja, wypożyczalnia rowerów, informacja turystyczna, Wigierski Park Narodowy, Suwalski Park Krajobrazowy).

Informacje na bieżąco o projekcie można śledzić na: http://mpr.kociewie.eu/

Seminarium - Miejsca przyjazne rowerzystom

  • Drukuj
Szczegóły
Opublikowano: 02 październik 2019
Utworzono: 02 październik 2019
Odsłony: 405

Seminarium

23 września 2019

12 września 2019 r. w gościnnych progach Hotelu nad Wisłą*** w Knybawie koło Tczewa odbyło się seminarium konferencyjne pn. „Miejsca Przyjazne Rowerzystom na Kociewskich Trasach Rowerowych”.

Spotkanie przedstawicieli branży, samorządu terytorialnego, a także grona ekspertów było doskonałą okazją do wymiany myśli oraz konstruktywnej dyskusji w takich zakresach tematycznych jak: stan infrastruktury turystyki rowerowej na Kociewiu, prawne aspekty tworzenia tras rowerowych, standardy polskie i europejskie tras rowerowych, specyfika turystów rowerowych, ich oczekiwań oraz preferencji, a także możliwości komercjalizacji szlaków rowerowych.

informacje na bieżąco o projekcie można śledzić na : http://mpr.kociewie.eu/

Konferencja Miejsca Przyznane Rowerzystom

  • Drukuj
Szczegóły
Opublikowano: 02 październik 2019
Utworzono: 02 październik 2019
Odsłony: 402

Zapraszamy na Konferencję 12.09.2019 Miejsca Przyjazne Rowerzystom

23 sierpnia 2019

Zapraszamy serdecznie w gościnne progi Hotel nad Wisłą & Gościniec w Knybawie koło Tczewa, gdzie 12 września 2019 r., o godz. 10.00 odbędzie się konferencja pn. Miejsca Przyjazne Rowerzystom na Kociewskich Trasach Rowerowych

Spotkanie przedstawicieli branży, samorządu terytorialnego, a także grona ekspertów będzie doskonałą okazją do wymiany myśli oraz konstruktywnej dyskusji w takich zakresach tematycznych jak:
stan infrastruktury turystyki rowerowej na Kociewiu,
prawne aspekty tworzenia tras rowerowych,
standardy polskie i europejskie tras rowerowych,
specyfika turystów rowerowych, ich oczekiwań oraz preferencji,

możliwości komercjalizacji szlaków rowerowych.

Z roku na rok zauważalny jest wyraźny wzrost zainteresowania turystyką aktywną, w szczególności turystyką rowerową. Rower staje się nie tylko wygodnym i zdrowym środkiem transportu w miastach oraz obszarach podmiejskich, ale zyskuje również jako forma spędzania wolnego czasu i narzędzie do poznawania obszarów turystycznych. To cieszy, zwłaszcza, że od wielu lat, zarówno kociewskie samorządy, lokalne grupy działania oraz Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE kładą spory nacisk na popularyzację tej dziedziny turystyki w naszym Regionie.

Szczegółowy program dostępny na stronie:
www.mpr.kociewie.eu
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
58 531 37 41

Organizatorzy:
Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE
Lokalna Grupa Działania „Wstęga Kociewia”

Partnerzy:
Lokalna Grupa Działania "Chata Kociewia"
Lokalna Grupa Działania "Gminy Powiatu Świeckiego"

Ruszył nowy projekt z KSOW

  • Drukuj
Szczegóły
Super User
Opublikowano: 30 wrzesień 2019
Utworzono: 30 wrzesień 2019
Odsłony: 429

Ruszył nowy projekt z KSOW

Lokalna Grupa Działania "Wstęga Kociewia" realizuje operację pn. „Miejsca Przyjazne Rowerzystom na Kociewskich Trasach Rowerowych”, której celem jest tworzenie (rozszerzanie) i wzmacnianie sieci kontaktów (budowę sieci współpracy) dla lokalnych grup działania z terenu Kociewia z innymi podmiotami z trzech sektorów, oddziaływującymi na rozwój turystyki rowerowejramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Nasza Lokalna Grupa Działania „Gminy Powiatu Świeckiego” jest partnerem tego projektu. Szczegóły na stronie http://mpr.kociewie.eu/

Czytaj więcej...

LSR tekst jednolity
więcej


Procedury wyboru i oceny operacji w ramach LSR
więcej


Kryteria wyboru operacji
więcej


Akty prawne
więcej

Konsultacje
więcej

Licznik Odwiedzin

DziśDziś73
WczorajWczoraj72
W tym tygodniuW tym tygodniu145
W tym miesiącuW tym miesiącu3112
WszystkieWszystkie444615

Kociewie łagodna kraina
więcej


MEIN AMMERSEE 2020
więcej


Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości
więcej

Logowanie

  • Nie pamiętasz nazwy?
  • Nie pamiętasz hasła?